Thu. Nov 26th, 2020

Portali Informativ

Shekulli.mk

Kosovari gjendet pa shenja jete në Shkup

1 min read

Shtetas i Kosovët gjendet pa shenja jete në bulevardin ‘Boris Trajkovski’

Një qytetar 57-vjeçar i Kosovës u gjet pa ndjenja mbrëmë vonë në Bulevardin Boris Trajkovski në Shkup.

Ndihma e shpejtë konstatoi vdekjen e tij dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit u dorëzua për autopsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *