April 19, 2019

Pak ditë para tragjedisë, Ariani kishte postuar fototgrafi bashkë me Ramushin

Pak ditë para tragjedisë, Ariani kishte postuar fototgrafi bashkë me Ramushin

Zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci, qe humbi jetën tragjikisht dje në Brezovicë ishte edhe shumë aktiv në ngjarjet që u shënuan për nderimin e dëshmorëve.

Ai kishte postuar disa fotografi në rrjetet sociale bashkë me Nexhat Dacin, Ramush Haradinaj, Rifat Jasharin dhe figura të tjera për të shënuar ngjarjet si konferenca e Rambujesë apo edhe Ditën e Dëshmorit, përcjell ORAinfo.

Ariani ndoqi edhe babanë e tij në shumë ngjarje të tilla politike së fundi.

Por edhe me kryeministrin Haradinaj, Daci kishte ndarë disa fotografi./ORAinfo/

Related posts