March 22, 2019

Olcan Adin mund të vijë te Shkëndija

Olcan Adin mund të vijë te Shkëndija

Ish sulmuesi i Galatasarayit dhe Fenerbahces, 33 vjecari Olcan Adin iu eshte ofruar kryesise se Shkendijes. Ai se fundmi ka qene pjese e Antalyaspor.


Nepermjet menaxherit Shaqir Rexhepi ofrohet ky lojtare, ndersa kryesia e Shkendijes eshte e gatshme te nenshkruaje me te.
Ai luan sulmues krahu, mund te luaje ne te dy krahet.

Gjithashtu ju njoftojme se Remzifaik Selmani nuk do jete me pjese e Shkendijes.

Related posts