April 19, 2019

Bardhi super-asist në golin e Levantes (VIDEO)

Bardhi super-asist në golin e Levantes (VIDEO)

Në këto momente është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Eibarit dhe Levantes në kaudër të xhiros së 15-të në La Liga. Levante është në avantazh me rezultat 2:1 nga pjesae parë, me golin e parë që e realizoi Morales, por që mori një super-asist nga shkupjani Enis Bardhi.

Ndërkohë golin e dytë për Levanten e shënoi Rober në minutën e 26-të, ndërsa për vendasit kishte shënuar më herët Enrik.

Related posts