April 19, 2019

Do t’ju lë ‘gojë hapur’, kaq shumë ka ndryshuar Xhbanja

Do t’ju lë ‘gojë hapur’, kaq shumë ka ndryshuar Xhbanja

Ajola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket shumë e bukur dhe shumë më ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

xhbaneee

Related posts